Forum Proeuropa
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

MAMA!!

In jos

MAMA!! Empty MAMA!!

Mesaj  Amore Mier Dec 29, 2010 5:01 am

Eu as vrea sa scriu putin si din dragoste,despre fiinta cea mai draga din viata tuturor!MAMA
Mama cea mai buna inima,cel mai sincer suflet,cel dintai cuvant,cel mai dulce zambet.MAMA m-a invatzat sa privesc inainte si niciodata inapoi.
MAMA m-a invatzat sa respect,caci numai asa voi fi respectata.
MAMA m-a invatzat sa daruiesc iubire,caci numai asa o sa fiu iubita.
MAMA m-a invatzat sa iert,caci numai asa o sa fiu iertata
MAMA m-a invatzat sa recunosc cand gresesc,si sa platesc consecintzele.Chiar daca e departe de mine ma sustzine si imi da puterea de a merge mai departe,chiar daca o vad foarte rar,stiu ca e mereu alaturi de mine,stiu ca plange si sufera ptr mine,stiu ca se roaga in fiecare zi ca eu sa fiu bine,stiu ca mereu cand se aseaza la masa,e un loc gol,dar mereu pune o farfurie in plus.Stiu ca a facut multe sacrificii ptr noi..stiu ca a suferit mult ptr noi,intotdeauna a fost puternica,si ne-a invatzat numai lucruri bune.Nu mi-ar ajunge toata viatza sa ai multumesc ptr tot.Nu mi-ar ajunge cuvintele sa ai spun cat de mult o iubesc,si cat de mult inseamna ptr mine.In inima fiecaruia dintre noi,exista MAMA si va exista mereu orice sa-r intampla,ptr ca MAMA e cea mai draga fiinta ,ptr ca MAMA ne da viatza,ptr ca MAMA este alaturi de tine si la bine si la greu,ptr ca MAMA..
MAMA ESTE MAMA!!
Respect pentru toate MAMELE din lume,care au fost,care sunt,si care vor veni! MAMA!! 263543 MAMA!! 263543 MAMA!! 263543



Amore
Amore
Membru
Membru

Mesaje : 64
Puncte : 161
Apreciat : 16
Inscriere : 26/04/2010
Localizare : italia

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum