Forum Proeuropa
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CUM POTI UCIDE UN SUFLET UCIS?

In jos

CUM POTI UCIDE UN SUFLET UCIS? Empty CUM POTI UCIDE UN SUFLET UCIS?

Mesaj  marymar Mier Sept 15, 2010 11:26 pm



Cand sufletul tau e deja ucis in spate simti rasuflarea ucigasului, iar cel care vrea sa te readuca la viata,un alt ucigas te pandeste. Tradarea doare, insa se plateste cu o alta tradare.Prieten ca Iuda , ce pupa pe Isus, prietenii tinute cu viclesug.Ucigasul sufletului meu deja ucis, oricat vei incerca sa te ascunzi....te voi gasi, dar nu acum! Brate deschise, zambete largi,jocuri.Credeam candva ca nu se poate repeta un sentiment a doua oara! As vrea sa citesti chiar tu de zeci de ori ce am scris aici si intr-o zi cand ma voi trezi la viata sa vii sa-mi spui de ce-ai tradat!Atunci ca si acum iti spun ca doare tare,cand aici in cutia asta se duc adevarate lupte in pv-uri cu arme ascunse si multe lucruri si fapte neadevarate.Azi mai salbatica decat am fost ieri si mai indreptatita in tot ce scriu vreau sa ai curajul sa spui in fatza de ce esti tradator.!!! Ce ai cu mine, eu deja aveam sufletul mort cand tu m-ai lovit din nou, incerci sa pui plasture pe rani nevindecate si doare.Te voi ierta caci stiu sa iert ...si voi putea sa uit ca imi doresc.Insa in rana inchisa te voi vedea mereu....
Intr-o zi ma voi intoarce din ratacirea mea spre nicaieri,si chiar de v-a fi ultimul lucru pe care il voi face aici, v-a fi sa te bat cu propriile tale arme!Nu sunt razbunatoare insa vei simti pe propria-ti piele cum arde focul launtric si sangereaza ....o rana!
Orice ai sa gandesti , ai timp...destul timp iti las ,atat cat voi avea si eu , spre deosebire de tine , eu voi avea curajul sa scriu pe main...ptr ca nu ti-am luat nimic cu fortza, nu ti-am cerut nimic....
O sa gasesc fortza in mine caci sunt puternica ,acum nu dar voi fi la intoarcere....
Poate nu ar fi trebuit sa scriu toate astea ,dar am facut-o ptr a sti chiar tu....ca am aflat!
Si te intreb inca odata: Cum poti ucide un suflet ucis?
CUM POTI UCIDE UN SUFLET UCIS? 69644 CUM POTI UCIDE UN SUFLET UCIS? 69644 CUM POTI UCIDE UN SUFLET UCIS? 69644 CUM POTI UCIDE UN SUFLET UCIS? 69644
marymar
marymar
Moderator
Moderator

Zodiac : Berbec
Mesaje : 118
Puncte : 341
Apreciat : 24
Inscriere : 11/02/2010
Varsta : 49
Localizare : Murcia-Spania

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum