Forum Proeuropa
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

TE POTI INDRAGOSTI PE NET ???

2 participanți

In jos

TE POTI INDRAGOSTI PE NET ??? Empty TE POTI INDRAGOSTI PE NET ???

Mesaj  selena Mar Apr 06, 2010 5:30 am

:q9:
E adevarat ca dragostea nu are bariere...dar oare te poti indragosti de o persoana de pe internet....sau doar de personalitatea sa , de felul cum gandeste , cum reactioneaza in conversatie...ai vrea ca aceasta relatie virtuala sa aibe loc si in realitate , dar si multi ce prefera o dragoste virtuala unde pot visa .
Pentru a avea o relatie trebuie sa cunosti persoana respectiva si live ?
Este adevarat ca pe net multi se dau putin mai perfecti decat sunt....dar si persoane care sunt asa cum isi doresc...asa cum poate nu-i cunoaste nimeni in realitate , se simt liberi....si daca vorbesti ceva timp cu aceea persoana cred ca poti ajunge sa-i cunosti calitatile si defectele !
Nu as pute spune ca iubesc....dar e un sentiment ciudat care nu-mi da pace....m-am atasat destul de tare de cineva aflat la mare distanta ....desi cred ca nu e bine sa-mi fac iluzii si sperante pentru o persoana pe care probabil nu o voi vedea in viata mea !!!
:( :( :q9:
selena
selena
Membru
Membru

Zodiac : Capricorn
Mesaje : 55
Puncte : 158
Apreciat : 16
Inscriere : 19/01/2010
Varsta : 46
Localizare : Lanzarote

https://webeurop.forumgratuit.ro

Sus In jos

TE POTI INDRAGOSTI PE NET ??? Empty RE

Mesaj  noelo Mier Apr 07, 2010 9:09 am

..ESTE O INTREBARE DE 10 PUNCTE.CRED CA SA SCRIS SI SE VA SCRIE MII DE RANDURI VIZAVI DE ACEST SUBIECT.BINENTELES CA IN MAJORITATEA CAZURILOR,PARERILE SUNT IMPARTITE.SUBIECTUL ESTE DESTUL DE AMPLU SI MI-AR LUA PAGINI SA IMI DEZVOLT PAREREA,DAR PE SCURT, EU CRED CA DEPINDE DE LA PERSOANA LA PERSOANA....CRED CA TE POTI ATASA IN TIMP DE CINEVA PE NET,CHIAR DACA NU IAI VAZUT CHIPUL...TE POTI INDRAGOSTI???...DE UN CARACTER...??...DE UN FEL DE A FI?..DE UN MOD DE EXPRIMARE??..SE PARE CA DA... POATE CA FIECARE DINTRE NOI CUNOASTE CAZURI CU FINALURI MAI MULT SAU MAI PUTIN FERICITE...POATE CA ACEST LUCRU SE POATE INTAMPLA INVOLUNTAR DE CEEA CE VREI TU!...IDEEA ESTE CA SE POATE INTAMPLA!!!...E BINE,E RAU???...NU AS PUTEA SA SPUN SI CRED CA NIMENI NU AR PUTEA SA O FACA.SE INTAMPLA....SI ATAT!
noelo
noelo
Moderator
Moderator

Zodiac : Leu
Mesaje : 82
Puncte : 275
Apreciat : 31
Inscriere : 14/12/2009
Varsta : 45
Localizare : SPANIA

https://webeurop.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum