Forum Proeuropa
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Lacrimi De Iubire

In jos

Lacrimi De Iubire Empty Lacrimi De Iubire

Mesaj  Amore Joi Apr 29, 2010 5:43 am

Daca as avea aripi,as zbura pana la tine,daca as putea,te-as tine langa mine...dar nu am nici aripi,nici putere...te am doar pe tine in sufletul meu...eu i-am rapit marii o lacrima..si am daruit-o pamantului ca sa te aduca langa mine..am schimbat soapte cu iarna sa nu ne inghete iubirea..am cazut in genunchii in fata rasaritului si l-am implorat sa mai stea in inimile noastre..ai cer frunzei sa nu cada..dar exista vant..ai cer norilor sa nu planga..dar exista ploaie..zambesc..dar inima mea plange..incerc sa plang..dar nu mai am lacrimii..simt un gol in suflet..un gol ce ma apasa..un gol ce nu-mi da pace..simt durerea..tristetea ochilor mei..care odata straluceau de fericire..dar care acum sunt plini de lacrimi..incerc sa fiu puternica..am invatat sa merg inainte..chiar daca am cazut..dar tu nu esti langa mine sa ma ridici..stiu..iti este greu si tie..plangi cum plang si eu..ma mangai cu vb de iubire..dar nu esti langa mine sa le aud..timpul trece..si noi trecem prin timp
Amore
Amore
Membru
Membru

Mesaje : 64
Puncte : 161
Apreciat : 16
Inscriere : 26/04/2010
Localizare : italia

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum