Forum Proeuropa
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

LA MULTI ANI MARIA !!!(MARYMAR)

3 participanți

In jos

LA MULTI ANI MARIA !!!(MARYMAR) Empty LA MULTI ANI MARIA !!!(MARYMAR)

Mesaj  Amore Dum Aug 14, 2011 1:11 am

Fecioara Maria,al carei nume il porti ..sa aibe grija de tine, sa iti calauzeasca toti pasii si sa iti lumineze calea in viata.Sa vina asupra ta dragostea si bunatatea ce izvorasc dintr-o inima atat de mare.Iti dorim sa ai parte numai de bine,sa fi sanatoasa, sa traiesti frumos cu toti din jurul tau.LA MULTI ANI TIE..TE IUBIM SCUMPA NOASTRA..O prietenie sincera, inseamna intotdeauna o legatura intre oamenii cu aceleasi principii, aceleasi idealuri, aceleasi bucurii, acealeasi lacrimi. O prietenie sincera este o binecuvantare pentru fiecare din noi, iar prietenia noastra cu tine, este o prietenie sincera. LA MULTI ANI MARIA !!!(MARYMAR) 263543 LA MULTI ANI MARIA !!!(MARYMAR) 263543

Amore
Amore
Membru
Membru

Mesaje : 64
Puncte : 161
Apreciat : 16
Inscriere : 26/04/2010
Localizare : italia

Sus In jos

LA MULTI ANI MARIA !!!(MARYMAR) Empty LA MULTI ANI AMORE(MARIA).....!!!

Mesaj  marymar Dum Aug 14, 2011 2:53 am

Si daca eu sunt Maria , tot Maria esti si tu...chiar daca am aflat abia anul acesta , sarbatorim si ptr anul trecut LA MULTI ANI MARIA !!!(MARYMAR) 262336

La multi ani!!! Fericirea sa iti umple sufletul mereu, sa fii sanatoasa si veselia sa te calauzeasca toata viata,pentru ca meriti!!!
marymar
marymar
Moderator
Moderator

Zodiac : Berbec
Mesaje : 118
Puncte : 341
Apreciat : 24
Inscriere : 11/02/2010
Varsta : 49
Localizare : Murcia-Spania

Sus In jos

LA MULTI ANI MARIA !!!(MARYMAR) Empty Re: LA MULTI ANI MARIA !!!(MARYMAR)

Mesaj  noelo Lun Aug 15, 2011 6:27 am

DESI LA NOI IN MOLDOVA SFANTA MARIA O SARBATORIM PE 8 SEPTEMBRIE, TOTUSI NU POT SA IGNOR ZIUA DE AZI PT.CEI CE O SARBATORESC.VA DORESC TOT BINELE DIN LUME PT.CA MERITATI DIN PLIN ACEST LUCRU,AVETI O INIMA MARE SI BUNATATEA VOASTRA REFLECTA CARACTERUL VOSTRU DEOSEBIT. SI FARA IPOCRIZIE POT SUSTINE CU MANA PE INIMA CA DACA NU V-AS FI CUNOSCUT AS FI PIERDUT MULT...INSA AM AVUT ACEST PRIVILEGIU..DECI MA SIMT NOROCOS..SA FITI IUBITE ASA CUM VA DORITI. LA MULTI ANI MARIA !!!(MARYMAR) 207900 LA MULTI ANI MARIA !!!(MARYMAR) 581597 LA MULTI ANI MARIA !!!(MARYMAR) 263543 LA MULTI ANI MARIA !!!(MARYMAR) 263543
noelo
noelo
Moderator
Moderator

Zodiac : Leu
Mesaje : 82
Puncte : 275
Apreciat : 31
Inscriere : 14/12/2009
Varsta : 45
Localizare : SPANIA

https://webeurop.forumgratuit.ro

Sus In jos

LA MULTI ANI MARIA !!!(MARYMAR) Empty Re: LA MULTI ANI MARIA !!!(MARYMAR)

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum