Forum Proeuropa
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

PENTRU EA,

In jos

PENTRU  EA, Empty PENTRU EA,

Mesaj  marymar Mier Apr 28, 2010 2:06 am

Cu sentimentul de dragoste, pentru ea m-am nascut! Am iubit-o si am asteptat-o inca dinainte de a se naste...D-zeu, a facut minunea si mi-a trimis-o in dar sa-mi stearga amaraciunea...si ii multumesc. Mi-a dat-o exact cum mi-am dorit-o! Este cel mai frumos cadou primit, de la viata! Ii multumesc ca exista, si chiar daca nu ii marturisesc de cite ori ar trebui.....stie ca o iubesc .
Doi ochi mari si verzi, plini de viata si lumina ma urmaresc, patrunzatori..pina in strafundul inimii mele!Legatura noastra nu o v-a rupe nimeni si nimic niciodata. Universul meu incepe si se termina cu ea, ne privim prin ochii mintii in fiecare zi si suntem impreuna!!Am plins si mi-a sters lacrimile, a plins si am strins-o cu putere la piept. A crescut alaturi de mine asa cum creste o floare, si dintr-un pui de om azi am alaturi...o femeie!! Si niciodata nu a uitat sa-mi zambeasca!Voi intinde mainile spre ea, asa cum le-a intins ea spre mine...cind isi dorea sa o iau in brate!! Te iubesc sis...cu toata puterea mea, si sper sa nu iti aduc lacrimi pe fata niciodata. Vreau ptr o zi sa ne alergam prin iarba pina la genunchi, plina de boabe de roua...si ecoul rasului tau cristalin sa ajunga in muntii sufletului meu.......
marymar
marymar
Moderator
Moderator

Zodiac : Berbec
Mesaje : 118
Puncte : 341
Apreciat : 24
Inscriere : 11/02/2010
Varsta : 49
Localizare : Murcia-Spania

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum