Forum Proeuropa
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

....BARBATUL DIN VIS.....

In jos

....BARBATUL DIN VIS..... Empty ....BARBATUL DIN VIS.....

Mesaj  marymar Joi Apr 15, 2010 5:20 pm

Credeam , ca nu poate fi adevarat...dar s-a intamplat..De ceva timp,singuratatea mea a luat sfarsit. Noapte de noapte dorm cu cineva, cu un barbat aparut de nicaieri..dar care pleaca la ivirea zorilor...habar nu am unde....Vine in casa si inima mea,si imi rascoleste sufletul. Vocea lui, e un vulcan,,parfumul lui este suav, bratele lui au forta de a ma stringe, aproape de sufocare! Intra in patul meu...si niciodata nu doarme.! Ii simt respiratia calduta, iar vocea o aud pana la trezire....soptindu-mi cuvinte frumoase..iar eu ma simt mai bine...ca niciodata!
O sa ma intrebati poate, ce s-a intamplat cu mine?,Cu visul meu? Nu o sa va raspund...stiu doar ca iubesc barbatul din vis! Am descoperit ca poti fi fericit...visand la fericire si, am mai gasit raspunsul, la tot ce nu stiam raspunde...Am descoperit inceputul....atat de tirziu!!
Mai, stiu ca niciodata, nu v-a fi mai mult decit un vis...din care ma voi trezi in fiecare dimineata. Dar ce mai conteaza?
Asa ca...va las dragutilor...ma pregatesc de somn...si vreau sa adorm...cat mai repede. Imi este dor de EL...




PA!! Pe maine!!!!
marymar
marymar
Moderator
Moderator

Zodiac : Berbec
Mesaje : 118
Puncte : 341
Apreciat : 24
Inscriere : 11/02/2010
Varsta : 49
Localizare : Murcia-Spania

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum