Forum Proeuropa
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

PRIETENIA,

2 participanți

In jos

PRIETENIA, Empty PRIETENIA,

Mesaj  marymar Dum Mar 14, 2010 1:16 am

Ce este prietenia? Foarte multi oameni,confunda notiunea de prietenie.Prieten nu poti spune ca este doar acea fiinta , de la care tu ceri ceva si dint-un motiv sau altul nu iti poate da!! (lucruri, bani,)
Prieten,iti poate fi oricine indiferent de religie, nationalitate sau de alta culoare.Este o persoana cu care pe orice cale,verbal sau scris poti comunica. Chiar daca viata fuge ait de repede pe linga noi,este un privilegiu sa ai PRIETENI.
Stiu ca multi dintre voi poate ati avut dezamagiri si gust amar din prietenii esuate,dar viata ne poarta pasii pe carari nebanuite si ,prin comunicare poti vedea un nou inceput. Toti suntem facuti dupa chipul si asemanarea lui D-zeu ,doar ca nu toti putem gindi la fel!!
Citi dintre voi va bucurati de prietenii vostri? Sau citi dintre voi,va respectati prietenii??



Meditati si puteti raspunde!!!!!!




MARYMAR PRIETENIA, 527688
marymar
marymar
Moderator
Moderator

Zodiac : Berbec
Mesaje : 118
Puncte : 341
Apreciat : 24
Inscriere : 11/02/2010
Varsta : 49
Localizare : Murcia-Spania

Sus In jos

PRIETENIA, Empty re

Mesaj  noelo Mar Mar 16, 2010 5:01 am

SUNT IN TOTALITATE DE ACORD.BINE PUCTAT.AI NEVOIE DE PRIETENI PENTRU A STII EXACT CINE ESTI,AI NEVOIE DE PRIETENI PENTRU A IESI DIN MONOTONIE,AI NEVOIE DE PRIETENI PENTRU A INVATA SA COMUNICI,AI NEVOIE DE PRIETENI PENTRU A AVEA INCREDERE IN TINE SI IN ALTE PERSOANE.... PRIETENIA, 736883 PRIETENIA, 352264
noelo
noelo
Moderator
Moderator

Zodiac : Leu
Mesaje : 82
Puncte : 275
Apreciat : 31
Inscriere : 14/12/2009
Varsta : 45
Localizare : SPANIA

https://webeurop.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum