Forum Proeuropa
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

8 MARTIE

5 participanți

In jos

8 MARTIE Empty 8 MARTIE

Mesaj  marymar Dum Mar 07, 2010 12:11 pm

DE PUTIN TIMP V-AM DESCOPERIT SI SINCER NU REGRET!! DATORITA VOUA MA TREZESC CU DRAG IN FIECARE DIMINEATA!!! TOTI AVETI CEVA SPECIAL , TRISTETEA MEA ,,A APUS DE CITEVA ZILE!! VA MULTUMESC PENTRU CA EXISTATI SI SPER SA MA PRIMITI IN SUFLETELE VOASTRE!! CHIAR DACA D-ZEU A HOTARIT SA-MI IA FIINTELE DRAGI DE LINGA MINE, V-AM DESCOPERIT PE VOI!!! SA PRETUITI TOT CE AVETI, SI MAI PRESUS DE TOATE SA VA IUBITI MAMELE!! FIECARE CUVINT ROSTIT DE PE BUZELE MAMEI SINT ,ROSTITE CU DUIOSIE ,CU DRAGOSTE....PTR CA E MAMA!!! SA VA CUIBARITI LA SINUL EI ATUNCI CIND VA ESTE GREU ! SA PLINGETI CIND E SUPARATA SI SA RIDETI DIN TOATA PUTEREA SUFLETULUI ATUNCI CIND O FLOARE DATA IN DAR O FACE FERICITA!!! EU POT SA-I DAU ?? CU DRAG A VOASTRA MARYMAR
marymar
marymar
Moderator
Moderator

Zodiac : Berbec
Mesaje : 118
Puncte : 341
Apreciat : 24
Inscriere : 11/02/2010
Varsta : 49
Localizare : Murcia-Spania

Sus In jos

8 MARTIE Empty Re: 8 MARTIE

Mesaj  noelo Dum Mar 07, 2010 2:07 pm

..ITI MULTUMIM PT.CUVINELE FRUMOASE SI CREDE-MA CA TU AI INTRAT IN INIMILE NOASTRE DIN CLIPA CAND TE-AM CUNOSCUT.(DE FAPT ESTE MAI BINE SA VORBESC IN NUMELE MEU PT.A PUTEA SI CEILANTI SA ISI SPUNA PAREREA).MODUL TAU DESCHIS SI INCREDEREA CARE AI AVUT-O IN A POVESTI LUCRURI MAI DELICATE MA IMPRESIONAT.ESTI O FEMEIE PUTERNICA SI AI TOATA STIMA SI RESPECTUL MEU.PENTRU AI ADUCE MULTUMIRI FEMEII,MAMEI-IN GENERAL,NU CRED CA EXISTA CUVINE...NU EXISTA COMPARATII....TOT CE SE GASESTE MAI FRUMOS PE ACEST PAMANT SE REGASESTE IN CUVANTUL ..[u]MAMA[b]..MARYMAR..OFERAI MAMAEI TALE MAINE UN BUCHET DE FLORI SI SUNT SIGUR CA VA VEDEA,ESTE MANDRA DE TINE SI VEGHEAZA CU DRAGOSTE ASUPRA TA.
noelo
noelo
Moderator
Moderator

Zodiac : Leu
Mesaje : 82
Puncte : 275
Apreciat : 31
Inscriere : 14/12/2009
Varsta : 45
Localizare : SPANIA

https://webeurop.forumgratuit.ro

Sus In jos

8 MARTIE Empty Cu ocazia zilei de 8 martie

Mesaj  ErHaRd Dum Mar 07, 2010 6:10 pm

Primavara... anotimpul renasterii, al trezirii la viata, face acum de ziua aceasta de
8 Martie, ziua cea mai plina de feminitate, zambete si caldura sufleteasca!
Fie ca toate implinirile frumoase, sanatatea si spiritul acestei zile sa te insoteasca pretutindeni si fie ca primavara iubirii sa iti inunde sufletul cu bucurie si cu parfumul tuturor florilor sale. Iti doresc un 8 Martie cat mai frumos *.

8 MARTIE 263543
Uploaded with Avramovic Web Solutions ImageShack Hotspot Uploaded with Avramovic Web Solutions ImageShack Hotspot
ErHaRd
ErHaRd
Administrator
Administrator

Zodiac : Rac
Mesaje : 272
Puncte : 1335
Apreciat : 15
Inscriere : 21/11/2009
Varsta : 44
Localizare : Valencia-Spania

https://webeurop.forumgratuit.ro

Sus In jos

8 MARTIE Empty Re: 8 MARTIE

Mesaj  selena Mier Apr 07, 2010 5:26 am

Marymar , la inceput mi-ai parut ca orice om de rand , dar in timp mi-am dat seama cat de speciala poti fi si ce suflet mare ai . Te admir pentru ceea ce esti pentru taria ta de a lua viata in piept chiar daca ai avut mult de suferit si multe piedici de trecut ai mers inainte ! in viata poti invata multe de la cei din jur si credema sincer iti spun ca de la tine am avut ce invata ! De aceea imi esti foarte draga si ai intrat in sufletul meu flower
selena
selena
Membru
Membru

Zodiac : Capricorn
Mesaje : 55
Puncte : 158
Apreciat : 16
Inscriere : 19/01/2010
Varsta : 46
Localizare : Lanzarote

https://webeurop.forumgratuit.ro

Sus In jos

8 MARTIE Empty Selena...

Mesaj  marymar Mier Apr 07, 2010 8:01 am

Asa te-am cunoscut , si asa vei ramine ptr mine!!!Draga mea,,te ascunzi..de tine..sau de noi?? Tu ,esti Selena..si acum si miine ...mereu!! Atunci cind dam de greu ,,ne ascundem,sub o masca? sub un alt nume?? De ce?? Crezi ca poti inlatura totul doar cu un alt nume?? Suferinta e aceeasi,,trebuie sa te lupti..nu sa dai inapoi.Eu,,nu sunt cu nimic mai speciala decit tine sau voi ceilalti..Nu urmaresc nimic deosebit si nu vreau sa impresionez pe nimeni.!!!Puterea de a recunoaste ceva sta in miinile noastre..nu e un pacat sa iubesti...doar ca nu intotdeauna ,putem avea ce ne dorim.Nu conteaza prea mult un sfat in asa ceva!!!Si eu in viata am pierdut foarte mult crezind ca e suficient sa iubesc ...doar eu!! In iubire sau dragoste sau cum s-o mai fi chemind..e nevoie de doua persoane!!


marymar
marymar
marymar
Moderator
Moderator

Zodiac : Berbec
Mesaje : 118
Puncte : 341
Apreciat : 24
Inscriere : 11/02/2010
Varsta : 49
Localizare : Murcia-Spania

Sus In jos

8 MARTIE Empty 8 MARTIE

Mesaj  adrian13 Mar Apr 13, 2010 5:08 pm

Sti ca e o vorba fiecare om are de trecut in viata un hop, tu poate la-i trecut din cate ai zis pana acum , eu nu te cunosc de foarte mult timp dar vad prin ce scrii ce esti mai speciala fata de alti.
adrian13
adrian13
Banat
Banat

Zodiac : Rac
Mesaje : 20
Puncte : 167
Apreciat : 3
Inscriere : 30/03/2010
Varsta : 34
Localizare : madrid

Sus In jos

8 MARTIE Empty Re: 8 MARTIE

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum